FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Забронювати номер в готелі? Легко!

Перед поїздкою на відпочинок або у відрядження в інше місто потрібно подбати про житло. Його можна знайти на різних сайтах з бронювання готельних номерів. Але кожен сервіс бере комісію — тобто, постоялець переплачує певну суму за використання сервісу. Навіть якщо там вказано, що ціна зі знижкою — все одно комісія закладена в акційну вартість. Тому є сенс бронювати номери безпосередньо на сайті того чи іншого готелю. Так як існує велика ймовірність, що це вийде дешевше. На сайті готелю "Ріус" ви можете забронювати номери швидше і дешевше, ніж на сервісах. І якщо ви вже на сайті, то від того, щоб замовити готель у Львові вас відділяє кілька простих кроків.

Як забронювати номер у Львові?

На сайті готелю "Ріус" у Львові ви можете з легкістю забронювати номер:

  1. Натиснувши кнопку "Бронювання онлайн" - вказуєте період проживання, кількість гостей, категорію номера та інформацію про нашого гостя. Тиснете "Забронювати" — і все, затишний номер вас чекає;
  2. За номером телефону: +380 32 235 06 60 або +380 97 970 02 20 — телефонуєте, повідомляєте дані гостя нашому адміністраторові, і він бронює номер, з огляду на ваші побажання.

Який би з варіантів ви не вибрали, в будь-якому випадку — це займе не більше кількох хвилин. Адміністратори "Ріус" володіють українською, російською, англійською мовами, так що замовити готель у Львові можуть як громадяни України, так і інших країн.

Чому забронювати готель у Львові краще у нас?

Готель "Ріус" — це привітний персонал і сервіс на вищому рівні. Крім того, для наших постояльців ми пропонуємо переваги та бонуси при бронюванні. Так ми робимо знижки на різні типи номерів — на свята, а також з інших випадків. Серед інших бонусів:

Про всі наші бонуси при замовленні готелю "Ріус" у Львові ви можете дізнатися в розділі "Спеціальні пропозиції".

Відзначимо, що наш готель підходить і для тих, хто планує зняти номер у Львові недорого — у нас низькі ціни, навіть з урахуванням того, що "RIUS" знаходиться в самому центрі міста, де дешевих готелів практично немає. Телефонуйте, бронюйте онлайн — ми підготуємо для вас відмінний номер до моменту вашого приїзду, щоб перебування у Львові залишило про себе приємні спогади.

Способи оплати: