FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Бронювання недорогого готелю у Львові або оренда квартири - що вибрати?

Перед поїздкою в інше місто потрібно подбати про житло. Як правило, вибір виникає між двома варіантами - зняти подобово квартиру або номер в недорогому готелі. Тим більше, якщо мова йде про Львів: тут достатньо як апартаментів, так і готельних номерів.

Недорогий готель: переваги, недоліки

Відразу розвінчуємо міф: готель - це не виключно для багатіїв. У Львові цілком вистачає і недорогих варіантів розміщення за прийнятною вартістю для середньостатистичного українського мандрівника або відрядження. Так, наприклад, в старому місті можна знайти номер у районі 2000 грн за ніч: центр міста, недалеко від вокзалу, з паркінгом, рестораном та іншими зручностями.

Також до переваг зараховуємо наступне:

З мінусів, або скоріше ризиків, можна відзначити іноді невідповідність описаного сервісу і дорожнечу ресторанів.

Подобова оренда квартир: переваги, недоліки

Апартаменти (як їх ще називають самі господарі) - альтернатива готельним номерам Львова. Зараз їх можна замовляти в інтернеті, а не за усною домовленістю з господарем, що досить зручно - менше варіантів потрапити на шахраїв. Серед плюсів можна відзначити наступне:

Але і недоліки є. Наприклад, найчастіше вам потрібно домовлятися з власником про конкретне місце і час зустрічі для заселення, що не дуже зручно - ніколи не знаєш, як вийде дістатися на зустріч. Також часто квартири мають не той вигляд, що на фото: старі ліжка або неохайні матраци, заховані під акуратною ковдрою, та інше. У готелях до стану меблів, наприклад, відносяться набагато відповідальніше.

Як забронювати недорогий готель у Львові

Готель "Ріус", що знаходиться у центрі Львова, пропонує комфортабельні номери (на двох, сімейні, комфортні люкси) за вигідною ціною - забронювати їх ви можете на цьому сайті онлайн або за телефонами +38 032 235 06 60, +38 097 970 02 20. До вашої зручності підземний паркінг, wi-fi, ресторан, фітнес-кімната та інше - все для гарного відпочинку за відмінною якістю і вартістю. Для бізнес-зустрічей та інших подібних заходів у нас є два конференц-зали, обладнаних за останнім словом техніки.

Способи оплати: