FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Святкування Великодня у Львові. Як вибрати престижний готель?

Великдень — релігійне свято, що супроводжується традиціями. Так, наприклад, одна з найпоширеніших — сімейний обід, що починається з биття крашанок. Але якщо брати конкретно Львів, то тут все набагато цікавіше. Для Західної України Великдень особливе свято, тому в цьому регіоні більш креативно (якщо можна так сказати) підходять до святкування Воскресіння Христового. Ви можете теж стати частиною святкування — приїжджайте до Львова, бронюйте готель на період святкування Великодня в 2021 році (2 травня, неділя), і ви побачите, як святкують православні та католики цей найголовніший релігійний день в році.

Що робити на Великдень у Львові

Якщо ви релігійна людина, можна відвідати служби — вони проводяться по всьому місту, в тому числі і в центрі, де знаходиться наш готель "Ріус". Відпочивши від всеношної, логічно відправитись на прогулянку. Так, традиційно у Львові на Великдень проводиться:

Щоб комфортно відчувати себе у Львові під час святкування, рекомендуємо забронювати номер в нашому готелі "Ріус" в центрі міста — Великдень відзначатиметься 2-3 травня, і поки що вільні варіанти розміщення на ці дати на сайті є.

Чому "Ріус" — кращий варіант на Великдень

Наш готель знаходиться в центральній частині — в старому Львові, за адресою вул. Гнатюка, 12А. Тут в пішій доступності знаходяться такі релігійні споруди:

Тобто, це місце також зручно для релігійного паломництва, неважливо, до якої церкви ви належите — православної, греко-католицької, римо-католицької або іншої. Забронювати номер в одному з найпрестижніших готелів Львова ви можете на нашому сайті онлайн, натиснувши "Бронювання онлайн", або за номерами + 380 32 235 06 60, +380 97 970 02 20.

Способи оплати: