FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Що подивитися у Львові на вихідних

Навіть якщо ви вже бували у Львові і гуляли по місту, повірте - подивитися завжди є на що і другий, третій раз. Якщо ви знайшли готель у центрі, це означає, що у вас багато шансів побачити якомога більше: в центральній частині міста перетинаються різні трамвайні маршрути, що зручно для огляду визначних пам'яток.

Кращі туристичні місця Львова

Перше місце, з якого потрібно почати знайомство з містом Лева - площа Ринок, яка за рівнем доглянутості та атмосферою нічим не відрізняється від площ Відня, Кракова, Праги, інших європейських міст. Описувати всі визначні пам'ятки пл. Ринок немає сенсу, оскільки вони там усюди: ви йдете по ній, як по музею. Не менш відомою є львівська Ратуша. Її висота становить 65 метрів, а щоб піднятися на самий верх, слід здолати 408 сходинок, і ви опинитеся на оглядовому майданчику, де все місто як на долоні. Якщо будете на пл. Ринок, то обов'язково побувайте в Ратуші!

Львівський оперний театр - той самий, який зображений на звороті 20-гривневої купюри. Побудований у кінці 19 століття польським архітектором Зігмунтом Горголевським, він є прекрасним зразком неоренесансу і необароко в архітектурі. Також там можна відвідати класичні європейські опери, які виконуються мовою оригіналу.

Палац Потоцьких, що знаходиться за адресою: вул. Коперника, 15, був побудований в 1889 році у стилі класицизму, вражає своєю елегантністю і величчю - як зовні, так і всередині. Зараз там також знаходиться найстаріша ікона Львова. Обов'язково пройдіться до Собору св. Юра - головної святині українських греко-католиків. Він входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Є частиною комплексу, що складається з барокового собору, дзвіниці, палацу греко-католицьких митрополитів, капітул, саду та інших елементів.

Любителям романтики і прогулянок у парках рекомендується Високий замок - парк, який знаходиться на Замковій горі. Названий так на честь замку, побудованого князем Левом Даниловичем, і про який, на жаль, сьогодні нагадують лише нечисленні руїни.

З вражаючої архітектури також рекомендуємо каплицю Боїмів, побудовану на початку 17 століття. Це унікальна споруда, що належить до пам'ятників сакральної архітектури.

Личаківський цвинтар - меморіальний комплекс на 40 га, одне з найстаріших в Європі досі чинних комунальних кладовищ. Діє з 1786 року. Там поховані такі відомі особистості, як Іван Франко, Соломія Крушельницька, Володимир Івасюк та ін.

Італійський дворик - дуже спокійне і затишне місце в самому серці Львова. Зроблений італійськими архітекторами, він передає атмосферу двориків Риму та Венеції. Тут можна перекусити, послухати живий концерт або потрапити на фестиваль джазової музики чи кінопоказ.

Ще одна визначна пам'ятка Львова - його кафе і ресторани. Найбільш відомими і популярними у туристів є такі заклади:

Це далеко не повний список місць, куди можна зайти на вечерю і цікаво провести час - щоб обійти всі автентичні заклади у Львові вихідних не вистачить.

Як знайти готель на вихідні у Львові

Значно швидше обійти всі туристичні місця міста можна, обравши вдале місце для поселення. Так, ви можете зняти номер в готелі "Ріус" у самому центрі Львова. Вийшовши з готелю, ви відразу опиняєтесь у Старому місті з його туристичними об'єктами - музеями, палацами, пам'ятниками, ресторанами, кафе. Після дня в місті, вас чекає якісний відпочинок у комфортабельному номері з мінібаром і сучасною технікою та електронікою. Також у "Ріусі" можна провести масштабну конференцію або бізнес-зустріч - у нас для цього є спеціально обладнані зали, а для гостей на авто - зручний підземний паркінг.

Способи оплати: