FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Які пам'ятки подивитися у місті Львов взимку? Фото з описом, відгуки

Пам'ятки у Львові взимку - це ті самі туристичні місця, які допоможуть познайомитися з містом і дізнатися про нього трохи більше. Архітектура, легендарні кав'ярні та ресторани, неймовірні види - все це доступно для гостей цього колоритного міста.

Топ 5 туристичних місць у Львові, від яких захоплює подих

Старе місто

Старе місто у Львові

Старовинні вузькі вулички, маленькі затишні кафе, бруківка і будинки, які не втратили свій первозданний вигляд - так можна описати старий Львів. Ця частина міста по праву вважається місцем, де гості пізнають культуру і традиції Західної України. Засноване у 1256 році, старе місто переносить туристів у часи Австро-Угорської імперії. Неможливо залишитися байдужим до цієї частини міста. Прогулюючись вулицями Вірменська (на якій стоїть також Вірменська церква і Національний Музей), Краківська, Лесі Українки та Друкарська ви поринете в атмосферу старої Європи. Всі ці вулички знаходяться під захистом ЮНЕСКО, а побудовані на них будинки стоять впритул один до одного і кожен по-своєму унікальний. Архітектурні споруди старого міста можна розглядати годинами. Ця пам'ятка Львова завоювала серця не тільки українців, а й багатьох іноземців.

Личаківський цвинтар

Личаківський цвинтар у Львові
Пам'ятник на Личаківському цвинтарі у Львові
 

Яким би дивним і страшним не видався цей пункт в списку обов'язкових пам'яток до відвідування, Личаківський цвинтар - це місце, яке варто відвідати хоча б заради архітектури пам'ятників легендарних людей і атмосфери тиші. Сама природа, в яку органічно вписалися пам'ятники і цвинтар, заслуговує на увагу туристів. Багато людей, відвідавши це місце, називають його скоріше парком-музеєм, ніж місцем поховання відомих людей (Іван Франко, Володимир Івасюк, Маркіян Шашкевич, Артур Гротта). Це місце налічує більше 2000 гробниць, 23 каплиці-гробниці, 500 рельєфів і безліч інших скульптур. Адреса цього парку-заповіднику: вул.Мечникова, 33.

Львівська копальня кави

Львівська копальня кави - зал
Інтер'єр Львівської копальні кави
 
Пам'ятки Львова для туристів - це не тільки пам'ятники архітектури, а й місцеві ресторани і затишні кав'ярні. Так, наприклад, Львівська копальня кави, розташована на Площі Ринок, 10 привертає до себе увагу багатьох туристів, які хочуть скуштувати запашну каву і зігрітися у зимові морози. Відвідувачі також можуть стати героями пригодницького фільму і піти добувати кави своїми силами. Для цього потрібно спуститися у шахту, там в обов'язковому порядку видаються каски і кирки. На верхньому поверсі копальні розташоване кафе, де можна спробувати 30 видів різної кави: "Ранкова", "Вечірня", "Коли паде дощ", "Франца Йосипа" і інші. Будь-який з цих різновидів можна придбати собі додому у меленому або зерновому варіанті. Також крім кави, в магазині Львівської копальні можна купити україномовні книги і, таким чином, ще більше заглибитись в історію і традиції України.

Церква Пресвятої Євхаристії (або Домініканський Собор) 

Церква Пресвятої Євхаристії у Львові
Домініканський Собор у Львові
 

Собори і костьоли - це ще одна візитна картка Львова. Кожен собор унікальний і являє собою витвір мистецтва. Проте найпопулярнішим на сьогоднішній день залишається Домініканський. Він був побудований ще у 18 столітті архітектором і інженером Яном де Вітте. Цей собор величний, колоритний, виконаний у стилі пізнього бароко і приковує погляди всіх перехожих. Саме тому ця пам'ятка Львова є популярним місцем для туристичних фото. Знаходиться це місце за адресою: пл.Музейна, 1.

Високий замок

Високий замок у Львові
Львів, Високий замок
 

Не архітектурою, парками і кафе єдиними. Якщо раптом виникає бажання подивитися місто з висоти, возз'єднається з природою і просто відпочити від міської метушні - завжди можна піднятися на Високий Замок і розглянути місто з високої точки. Ця пам'ятка у Львові по праву вважається однією з найромантичніших. Варто тільки взяти з собою ароматний львівську каву, справжній львівський шоколад і піднятися на висоту у 413 метрів. Звідти відкривається приголомшливий панорамний вид на місто. Незважаючи на те, що цей замок був зруйнований шведськими військами ще у 17 столітті і зараз про нього нагадують лише залишки фортеці, багато хто йде на Високий Замок як на оглядовий майданчик, заради незабутніх видів Львова. Адреса цієї пам'ятки: вул. Замкова.

Та перш, ніж поїхати досліджувати архітектуру, кухню і природу міста, потрібно знайти хороший готель з високоякісним сервісом, зручним місцем розташування та привітним персоналом. Ми вам пропонуємо зупинитися в готелі "Rius", який буде відповідати усім вашим запитам. Багато визначних пам'яток Львова знаходиться у пішій доступності від готелю "Rius". Детальніше ознайомитися з цінами і номерами готелю можете тут.

Щоб побачити карту Львова з визначними пам'ятками, перейдіть за посиланням: https://drive.google.com/open?id=12b_kwkCLkZxJeOgj_3ShCzDCASbrhTvT&usp=sharing

Способи оплати: