FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Еко готель у Львові: екологічні готелі міста

Екологічно чистий спосіб життя набирає популярність, і туристична індустрія теж стала розвиватися в даному напрямку. Так, у зв'язку з попитом на екологічний відпочинок, з'явилися еко готелі, і люди готові платити за це додаткові гроші. Суть таких готелів в тому, що персонал піклується про те, щоб діяльність закладу мінімально негативно впливала на навколишнє середовище.

Особливості екологічно чистих готелів

Вони розташовуються в природних зонах, забезпечуючи постояльцям єднання з природою і практично відсутність міського шуму. Такі комплекси не обов'язково знаходяться на околицях або за містом: у випадку зі Львовом, наприклад, еко готелі можуть розташовуватися в парках. В них подаються натуральні продукти, чиста вода, а в оформленні номерів не використовуються шкідливі матеріали. Також там може застосовуватися нагрів води для душа сонячною енергією (замість електричного бойлера), в якості освітлення - свічки, сортування відходів, органічне постільна білизна, а в ресторані подають страви з овочів і фруктів, вирощених на власному городі готельного комплексу.

Що таке еко готель у Львові

Як правило, в таких варіантах розміщення відпочиваючих ви не зустрінете розкішних номерів, обладнаних за останнім словом техніки. Найчастіше це котеджі з дерева, або і зовсім номери, стилізовані під хатини, сільські хати. Меблі, каміни - тільки з натуральних матеріалів, мінімум або повна відсутність пластику. Також він повинен відповідати наступним вимогам:

Однак, якщо ви не шанувальник "зелених" готелів, ви можете знайти у Львові відмінну альтернативу - бізнес-готель "Ріус".

"Ріус": альтернатива еко готелям Львова

Наш готель знаходиться в старій частині міста, недалеко від пл. Ринок - центральній площі Львова. Тут ви можете провести відпустку або бізнес-зустріч, конференцію. Для ділових цілей є два конференц-залу для організації заходів. У готелі "Ріус" є підземний паркінг для постояльців, тому у вас не виникне проблем з авто в людному місті.

Наш готель зручний місцем розташування (центр, недалеко залізничний вокзал), в ньому є також все для якісного відпочинку. Тому, якщо ви шукайте хороший готель у Львові, ви можете забронювати номер на нашому сайті прямо зараз.

Способи оплати: