FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Де провести семінар чи конференцію у Львові?

Не лише столиця України, але й її культурний осередок, яким здавна є Львів, - вдалий вибір для проведення масштабних фестивалів, семінарів, тренінгів, презентацій чи конференцій. Щорічно великі корпорації, холдинги, крупні і невеликі компанії влаштовують тут не одну сотню бізнес-конференцій та інших корпоративних заходів. Адже в місті Лева є вдосталь гідних локацій, оснащених необхідним технічним обладнанням. Таких, що відповідатимуть характеру події і задовольнятимуть будь-які потреби і побажання її організаторів.

Звичайно, будь-який діловий захід, незалежно від його виду: конференція, семінар, тренінг, конгрес тощо – це надзвичайно важлива подія, що вимагає детального обдумування концепції, ретельного планування з урахуванням безлічі факторів, довгої підготовки. На такому заході усе має бути ідеальним, у тому числі місце його проведення.

Обираємо ідеальний конференц-зал для успішної конференції. Чек-ліст для організаторів ділової події

Як часто кажуть івент-менеджери: вдала локація – це вже зроблена половина справи. Тому, якщо перед вами стоїть задача підібрати найкращий конференц-зал, зверніть увагу на наступні рекомендації:

Конференц-сервіс готелю «Ріус» - найкраще місце для проведення бізнес-івенту

«RIUS» - це 4-зірковий готель, що знаходиться у самісінькому серці Львова, – його древній і водночас найбільш цікавій і красивій частині (вул. Гнатюка, 12А). Готель розташовується на 6 і 7 поверхах сучасного мультифункціонального бізнес-центру класу А. «Ріус» може запропонувати гостям 52 комфортабельні номери: двомісні, комфорти, напівлюкси та сімейні номери.

Що важливо: готель має два конференц-зали: великий (розрахований на 150 осіб) та менший (вміщує 50 осіб). Обидва знаходяться на 2 поверсі офісного комплексу. Площа великого конференц-залу становить 120 м2., малого – 85 м2. Також великий конференц-зал містить кафедру для виступу спікера.

Конференц-зали оснащені таким сучасним технічним обладнанням:

Кожен конференц-зал є просторим, має комфортне умеблювання, гармонійний і доречний інтер’єр з мінімумом декоративних елементів, а також доступ до швидкісного Wi-Fi і дротового Інтернету. Приміщення залів оформлене у ніжних, пастельних відтінках, тому знаходитись тут не лише комфортно, але й приємно. Розташування офісних столів, стільців і крісел є продуманим та зручним, так що нічого не заважатиме пересуванню між рядами.

За попереднім замовленням надаються такі послуги:

Мінімальна оренда конференц-залу «Ріус» – 2 години. Вартість оренди без обладнання включає користування таким обладнанням: дошкою «Flipchart», двосторонньою мобільною дошкою + набір паперу та маркерів.

Вартість оренди з обладнанням передбачає користування: дошкою «Flipchart», двосторонньою мобільною дошкою, мультимедійним проектором, великим моторизованим екраном 240 х 180, звуковою апаратурою, безпровідними мікрофонами + набір паперу та маркерів.

До того ж на першому поверсі офісного центру знаходиться ресторан з відкритою кухнею. Ресторан пропонує сніданки у вигляді шведської лінії, комплексні обіди, легку чи ситну вечерю на вибір. Тому можете не хвилюватися - голодним після конференції чи семінару точно ніхто не залишиться.

Чому варто зробити свій вибір на користь готелю «RIUS»?

Забронювати конференц-зал для проведення різнопланових заходів (з наданням додаткових послуг чи без таких) можна на info@rius-hotel.lviv.ua або за телефоном: + 380 32 235 06 60, +380 97 970 02 20. Також замовити готельні номери ви можете, заповнивши на офіційному сайті готелю - rius-hotel.lviv.ua просту онлайн-форму.

Способи оплати: