FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Як правильно вибрати готель у Львові? Поради з вибору готелю в центрі Львова

Коли складаєш маршрут подорожі, потрібно враховувати багато факторів: пору року, погоду, ціни, бюджет, мету поїздки і звичайно ж готель. Така важлива деталь, від якої залежить загальне враження від міста.

Багато хто їздить на вікенд, новорічні або травневі свята у чарівне і старе місто Львів. Хтось обирає хостели, хтось мережеві готелі, а хтось залишається прихильником маленьких затишних готелів-бутиків. Вибір є для кожного. Потрібно лише зрозуміти як правильно вибрати готель у Львові.

Перш ніж вирушити на популярні сайти на кшталт Booking і Airbnb, варто визначитися з бюджетом і місцем розташування готелю. Чим ближче до центру, тим більше доведеться розщедритися. Але тоді ви гарантовано отримаєте прекрасний вид на Площу Ринок, Ратушу або ж на один з численних костелів і соборів. Проте, якщо вам не складно прогулятися до центру 5-20 хвилин, то можна знайти готель трохи далі, але при цьому в рази дешевше. Тим більше, таким чином можна відчути місто, тільки лише прогулюючись по ньому, розглядаючи кожну деталь архітектури, випивши філіжанку кави у місцевому “не туристичному” кафе. Одна з порад як вибрати недорогий готель - це відгуки друзів і близьких, які вже побували у Львові. Як правило, у вашому оточенні 100% є хоча б одна людина, яка відвідала це душевне місто на Західній Україні.

Крім сарафанного радіо, можна вибрати готель і на вищезазначених сайтах, виходячи із загальної оцінки, поставлених фільтрів, фотографій і своєї інтуїції.

Деякі мандрівники, які не знають як вибрати готель у Львові, просто шукають його на просторах інтернету. Щоправда у цьому випадку є ризик залишитися без грошей і без житла, так як не всі орендодавці виявляються чесними і законослухняними громадянами.

Саме тому ми дуже раді, що ви опинилися у нас на сторінці, тому що готель "Ріус" - це попадання по усім найчастішим запитам. А саме:

 

Обрати готель "Ріус" - означає наповнити довгоочікувану поїздку теплими спогадами, які ми готові вам забезпечити із величезним задоволенням!

Способи оплати: