FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Міні готелі. Чому краще вибрати недорогий готель?

У той час як практично кожна людина має уявлення, що таке готель, то з поняттям "міні-готель" знайомі набагато менше людей. Даний тип тимчасового проживання відносно новий, але безумовно заслуговує на існування. І так, що ж краще, міні-готель або готель?

Недорогий готель або міні-готель?

Готель — спосіб розміщення, суттю якого є певне число номерів. Володіє єдиним управлінням і пропонує комплекс послуг. Основна відмінність міні-готелю полягає в його компактності. Як правило, кількість номерів варіюється від 5 до 50.

Особливості міні-готелю відносно готелю

Варто відразу згадати про таке поняття, як хостел. Адже багато людей входять в оману та вважають, що міні-готель і хостел — одне й те ж. Але в останньому варіанті не завжди є всі зручності для комфортного перебування в номері, не надаються додаткові послуги. Крім цього, ви проживаєте в номері не один, а з сусідами.

І так, відмінності міні-готелю та готелю:

Як ви можете помітити, більш адаптованим варіантом проживання під час подорожей можна назвати готель.

Бронювання номера в недорогому готелі "Rius"

Розташований у центральній частині Львова, готель "Ріус" із радістю буде приймати гостей і пропонувати всі послуги для комфортного перебування в номерах за доступну ціну. Абсолютно кожен клієнт зможе підібрати житло під свій бюджет. Величезна кількість пам'яток і культурних цінностей чекає вас у Львові, особливо в центрі, поруч із недорогий готелем "Rius".

Висококваліфікований персонал зробить все, щоб клієнти не турбувалися ні про що, крім знайомства зі Львовом.

На офіційному сайті "Ріус" є доступними декілька варіантів бронювання номера: у вкладці "Бронювання онлайн", "Контакти", внизу сторінки. Можна зв'язатися з представниками готелю через соціальні мережі. Посилання на них також є на сайті.

Способи оплати: