FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Міні-готель: що це, чим відрізняється від мережевого готелю

Чим відрізняється міні-готель від мережевого? Крім відомої туристам назви, мережеві готелі, як правило, виконані в пізнаваному дизайні, розташовуються в центрі міста, надають ексклюзивні послуги і головна їх відмінність - більше 50 номерів. У той час, як в міні готелі від 10 до 50 номерів для постояльців.

Особливості невеликих готелів

Міні готелі також мають ряд особливостей:

Звичайно, якщо послуг в маленькому готелі багато, то і ціна буде вище, але постоялець, як мінімум, не переплачує за гучне ім'я, бренд.

Переваги готелів з невеликою кількістю номерів

Багато туристів надають перевагу міні-готелям із-за їхньої компактності, меншого масштабу. Як наслідок - менше постояльців і взагалі сторонніх людей, що сприяє якісному, спокійному відпочинку. Які явні плюси невеликих комплексів:

В цілому, якщо підсумувати, то міні готель - це комфортний і недорогий варіант розміщення для людей, які не люблять великих скупчень туристів.

Бізнес-готель "Ріус" або міні-готель

Якщо ви хочете просто спокійно відпочити десь на околиці міста, то міні-готель - ваш варіант. Як альтернатива - "Ріус" в центрі Львова. Є підземний паркінг, конференц-зали - відмінне місце для бізнес-зустрічей і масових заходів ділового характеру. Наш бізнес-готель знаходиться в старій частині міста, тому від "Ріус" до пам'ятних місць, пам'ятників - рукою подати. Тут багато варіантів розміщення (апартаменти, люкс-номера, сімейні), це чудовий варіант, якщо треба провести велику конференцію - для цього є технічна база і персонал.

Способи оплати: