FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Престижні готелі у Львові - престиж понад усе

Вибрати престижний готель у Львові, спираючись тільки на рекламу в інтернеті, складно: власники можуть приховувати недоліки, роблячи акцент на перевагах, іноді сумнівних. Тому постояльців по прибуттю на місце може очікувати розчарування. Щоб такого не сталося, рекомендуємо запам'ятати кілька ознак престижного готелю.

Як вибрати престижний готель у Львові

Перше, на що слід звернути увагу - географія. Опис готелю може бути шикарним, але чи зручно вам буде добиратися з вокзалу або аеропорту на околицю, в інший кінець міста, або в район, де погана інфраструктура. Безпрограшний варіант - центр міста. Там є все необхідне, в тому числі і шляхи сполучення, транспорт, туристичні об'єкти (ресторани, музеї, парки та ін.).

Кількість зірок - важливий фактор чи ні? Не завжди: іноді, щоб заощадити на податках, власники абсолютно занижують кількість зірок, тому це не показник. У той же час дуже престижні комплекси взагалі обходяться без цього атрибута.

Належність до мережі теж хороший показник, але і тут багато винятків. Наприклад, рівень обслуговування може бути однаково високим і в Хілтоні або Хаяті, а також в окремому готелі, що не належить до відомої мережі. Якісна постільна білизна, інтернет, хороший ресторан, парковка - за цим не обов'язково їхати в мережевий готель.

Ціни теж не завжди показник. Престижний готель у Львові може бути дуже популярним, але завжди варто зателефонувати і дізнатися - можливо, в даний момент є знижки, акції, програми лояльності. Таким чином, можна недорого оселитися і в дорогий готель.

А ось що дійсно має значення, так це розміри комплексу. Престижний готель має 50 і більше номерів, а ось мала кількість апартаментів може свідчити про скромність готелю. Багато номерів - свідоцтво того, що власник має ресурси їх утримувати в належному стані.

Вік готелю - ще одна ознака. Всі престижні готелі мають історію, антикварні елементи оформлення. Правда, іноді їх замінюють ультрасучасними, що також корисно для гарного відпочинку.

Додаткові послуги - наприклад, трансфер з аеропорту, сніданок, включений у вартість номера або повний пансіон. Все це приємні бонуси, які часто пропонують престижні готелі.

"Ріус" - престижний готель у центрі Львова

Одним з найпрестижніших готелів у Львові є "Ріус". У ньому є всі необхідні атрибути:

"Ріус" пропонує комфортний відпочинок і всі умови для конференцій, проведення ділових зустрічей. Зарезервувати номер або конференц-зал можна на нашому сайті або за номером телефону, який ви бачите нижче. У нас є все для відпочинку і якісного проведення серйозних заходів.

Способи оплати: