FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Відпочинок у недорогому готелі під час Карантину

Безумовно, з появою пандемії для готельного бізнесу настали не найкращі часи. Все через вимушені заходи, які, здебільшого, полягають у забороні скупчення людей. Також пандемія можна сказати змусила готелі: придумувати нові послуги, що включають у себе комплекс заходів для безпечного перебування в готелі, прибавити додаткові етапи при санітарній обробці приміщень, встановити правила для дотримання дистанції гостями і так далі.

Очевидним є факт меншого поселення в номери. Але, якщо мова йде про певну країну, її жителі стали частіше подорожувати в різні населені пункти, не виїжджаючи за кордон. В Україні багато місць, куди можна відправитися. У їх числі знаходиться місто Львів, так як населений пункт просто кишить культурними пам'ятками та іншими цінностями.

Якнайбільше місцевих розваг розташовано в центральній частині Львова, і якщо ви хочете сповна насолодитися красою цього населеного пункту, готель "Rius" із радістю прийме клієнтів за невелику вартість.

Безпека недорогих готелів під час пандемії

Ціна та місце розташування недорогого готелю як і раніше вкрай важливі питання, але з появою "COVID-19" вагомими пунктами також стали гігієна та соціальна дистанція.

У готелях тепер менше відвідуються загальні території для гостей, такі як санвузол, їдальня та інше, більш доцільним є прийом їжі на відкритому повітрі, а програми лояльності частково відійшли на другий план.

Заходи, які використовуються, щоб перебування в готелі було максимально безпечним:

COVID-19 — подія, яка приголомшила весь світ, тому говорити про те, що наслідки будуть швидко усунені не варто. Нелегко сказати, коли готельний бізнес поверне свою колишню "форму". Проте в готелі "Rius" вживаються всі необхідні заходи для того, щоб його гості відчували себе комфортно та в безпеці. Доступні ціни, місце розташування в центрі Львова та вищеописані запобіжні заходи дозволять сфокусуватися виключно на відпочинку.

Забронювати номер у центрі Львова

На офіційному сайті готелю "Ріус" ви знайдете всі доступні контакти, а також зручні способи, щоб забронювати номер. Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс дозволяє з усім розбиратися моментально.

Способи оплати: