FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Що подивитися у Львові?

Львів - культурна столиця України. Вона славиться сотнями архітектурних пам'ятників, десятками старовинних храмів, а також входить в топ найбільш відвідуваних туристичних місць країни. Кожен зобов'язаний відвідати Місто Лева хоч раз у житті. Давайте з'ясуємо, на що варто подивитися, куди сходити і де зупинитися в цьому історичному українському куточку.

Що потрібно побачити, якщо ви приїхали на 1 день

Неможливо пройти повз Оперний театр, який вважається найкрасивішою та найбагатшою окрасою міста. Зовні будівля прикрашена скульптурними постатями. Дивовижні оздоблення всередині споруди у вигляді красивих картин, дзеркального холу, люстри з дорогоцінних металів нікого не залишать байдужими.

Оперний театр розташований поруч із центральною площею. Дорогою можна зайти в автентичний ресторан у стилі штаб-квартири - "Криївка", який для повноцінного антуражу знаходиться в підвалі. Як справжній повстанський схрон! Навпроти закладу можна помилуватися величною будівлею Львівської ратуші. До речі, тут же знаходиться один з найдорожчих ресторанів Галичини - "Масонська ложа".

Львівські храми: різні епохи, різні конфесії

Домініканський костел - це один із храмів, у який обов'язково варто сходити. Костел відрізняється особливою естетичністю, виконаний в стилі бароко. Подібне архітектурне рішення створює атмосферу розкоші, захоплення і свята. Собор розташований на Музейній площі.

Ще один представник бароко, популярний серед туристів, Латинська катедра Пресвятої Діви Марії. Храм будували з 1360 по 1479 рік. У 1527 році церкву реконструювали після пожежі. Розташована в 5 хвилинах ходи від Національної опери. Вірменський кафедральний собор - це ще одне місце, яке варте Вашої уваги.

Архітектурна та культурна пам'ятка, яка має багату історію. Будівництво церкви закінчилося 645 років тому, проте внутрішнє оздоблення різними прикрасами (фрески, вітражі, орнаменти) триває донині. Храм знаходиться в старій частині Львова по вулиці Вірменській.

Готель "Ріус": як забронювати номер?

Готель "Ріус" пропонує комфортне розміщення в центрі Львова. Зручне розташування, популярні туристичні місця в пішій доступності, затишні та стильні номери.

Бронювання номерів доступно онлайн на нашому сайті. Щоб забронювати номер необхідно виконати наступні кроки:

  1. На головній сторінці у меню вибрати розділ "Номери".
  2. Натиснути "Забронювати номер".
  3. Заповнити порожні клітинки: дати заїзду, кількість гостей, категорію розміщення.
  4. Ввести інформацію про себе (ім'я, прізвище, місто, країна, номер телефону).
  5. Заповнити поле з захисним кодом.
Способи оплати: