FACEBOOK TRIPADVISOR
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН
БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

Ресторан

На першому поверсі готелю, поруч із лоббі холом працює ресторан. Це заклад з особливою філософією свіжості та якості та відкритою кухнею, що дозволяє кожному відвідувачу отримати відчуття, наче він особисто приймає участь у приготуванні страв. Чудовий настрій ресторану у Львові підтримується яскравою соковитою зеленню в оформленні. Саме вона, та світлі дубові меблі додає закладу легкого присмаку середземноморського стилю життя. З березня 2020 року ресторан запустив сніданки у вигляді шведської лінії, де кожен зможе знайти улюблений мікс продуктів та зарядити свій ранок позитивною енергією. А з червня 2020 розпочне свою роботу цілодобовий лоббі бар.

Контакти:
+380 97 9700220
 

 

Ми знаємо,що Львів відкривається з першої поїздки. Але місто має неймовірний шарм і манить туристів все більше і більше. Тому впевнені, що екскурсія містом, навіть для самих частих гостей міста, буде чудовим подарунком. При бронюванні номеру від двох діб на сайті або на рецепції готелю, індивідуальна екскурсія Львовом для Вас у подарунок. Лише уточніть зручний для Вас час і закоханий в місто, цікавий оповідач-гід буде чекати в лобі готелю.

Ми вважаємо, що кожен турист та гість готелю RIUS має право на своє ідеально фото у Львові. І саме тому, при бронюванні номеру на сайті або на рецепції готелю від трьох діб, Ви отримуєте 30-ти хвилинну фотосесію в подарунок. Від Вас потрібен лише хороший настрій і посмішка, а RIUS попіклується про все решта. І звичайно для тих хто захопився і вже уявив себе моделями фотопроекту журналу Vogue, у Вас буду можливість продовжити фотосесію за додаткову плату. І до речі, до усіх бронювань додаємо можливість раннього заїзду або пізнього виїзду безкоштовно (при наявності вільних номерів).

А як щодо душевної італійської вечері під зірковим небом Львова на терасі готелю RIUS лише для Вас?! Здається що звучить як щось неймовірне, але ми скажемо Вам одне - це реально зробити. При бронюванні номеру від двох діб на сайті або на рецепції готелю - на Вас чекає ідеальна пропозиція від «союзу професіоналів». Готель RIUS відчинить спеціально для Вас двері своєї закритої тераси, а ресторан Vapiano приготує ідеальну вечерю за спеціальною ціною 599 грн. Ми впевнені, бажання загадані в цей вечір - обов’язково збуваються. А ще натякнемо Вам мужчини, по секрету, це ідеальні час та місце для освідчення.

Способи оплати: