Україна, Львів, вул. Гнатюка, 12А
Готель, бронювання:
+38(032)235-0660 +38 (097)970-0220
Ресторан:
+38 (067)411-7686
Забронювати номер

Про готель

Забронювати
Автентичний готель у центрі Львова
Унікальність готелю “Rius” – не лише в зручному центральному розташуванні, але й у культурно-мистецькому оточенні. Готель знаходиться у затишній центральній частині старовинного Львова неподалік з перлиною архітектури – Національним оперним театром, межує з львівським академічним театром імені Леся Курбаса та першим академічним українським театром для дітей та юнацтва.
RIUS HOTEL
Інфраструктура готелю
Готель “Rius” є частиною сучасного багатофункціонального офісного комплексу класу А, що складається з офісного центру, готелю та торгової галереї. Поруч із лобі холом працює ресторан, де кожен зможе знайти улюблений мікс продуктів та зарядити свій ранок позитивною енергією під час сніданку.
Пропонуємо Вам
52 комфортабельних номери
Тераса на сьомому поверсі
Фітнес кімната
Бізнес куток
2 конференц зали, загальною місткістю 150 осіб
Паркінг під охороною
Ресторан азіатської кухні
На першому поверсі готелю, поруч із лобі холом працює ресторан, де кожен зможе знайти улюблений мікс продуктів та зарядити свій ранок позитивною енергією під час сніданку.
На першому поверсі готелю, поруч із лобі холом працює ресторан, де кожен зможе знайти улюблений мікс продуктів та зарядити свій ранок позитивною енергією під час сніданку.
Зручне розташування
Чудові краєвиди, застосування передових технологій та сервісу високого рівня – все це сприяє комфортному відпочинку та позитивному настрою і дозволяє повною мірою насолодитись унікальністю історичної спадщини Львова.
Emotions
Відгуки
наших гостей
Вікторія
м. Київ
“Готель Rius пропонує широкий спектр першокласних послуг, так необхідних під час подорожей. Наша команда докладає максимум зусиль, аби ви залишились задоволені відпочинком у готелі.”
Ангеліна
м. Київ
“Наша команда докладає максимум зусиль, аби ви залишились задоволені відпочинком у готелі.”